Arbeitsort: Slowenien, Gorenjska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava
Anzahl der Arbeitsplätze: 2

Berufsfeld

Landwirtschaftliche, Fischerei- und Hilfsarbeiter
        Landwirtschaft

Aufgabenbereich:

HLEVAR, poskusno delo 2 meseca, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, IZVAJANJE VSEH VRST HLEVSKIH DEL, KRMLJENJE, POMOČ PRI SKLADIŠČENJU KRME, ČIŠČENJE IN VZDRŽEVANJE HLEVA IN OPRAVLJANJE DRUGIH DEL PO NALOGU NEPOSREDNO NADREJENEGA VODJE., Potrdilo iz kazenske evidence, ki ga izdaja Ministrstvo za pravosodje (Sektor za izvrševanje kazenskih sankcij, naročite ga lahko tudi po elektronski pošti na naslovu: http//www.mp.gov.si) in potrdilo sodišča, da oseba ni v kazenskih postopku oz. zoper njo ni vložena pravnomočna obtožnica, ki ga izdaja sodišče na območju prijavljenega prebivališča., gibljiv/nestalen urnik

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung