Arbeitsort: Slowenien, Osrednjeslovenska
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: keine Angaben

Berufsfeld

Biowissenschaftliche und Gesundheitsfachkräfte
   Moderne medizinische Fachberufe
        Anderweitig nicht genannt

Aufgabenbereich:

DRUGI TEHNIKI IN STROKOVNI SODELAVCI V ZDRAVSTVU, D. N., poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, OCENJEVANJE IN RAZVIJANJE DELOVNIH IN OSEBNOSTNIH POTENCIALOV V SIMULIRANEM IN REALNEM DELOVNEM OKOLJU, SODELOVANJE V STROKOVNEM TIMU S SVOJIMI OCENAMI IN PREDLOGI REHABILITACIJSKIH OCEN IN REHABILITACIJSKIH NAČRTOV,SODELOVANJE PRI IZVEDBI STORITVE N: OCENA DELOVNE UČINKOVITOSTI. , urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, slovenski jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, Zaželena praktična znanja za delo v tehnoloških kabinetih, dobro poznavanje informacijsko komunikacijskih tehnologij, zaželjena pedagoško andragoška usposobljenost, zaželjena praktična znanja in delovne izkušnje s področja načrtovanja in vodenja delovnih procesov ter izkušnje dela z ljudmi

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung