Arbeitsort: Slowenien, Gorenjska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského

Berufsfeld

Gesetzgeber und leitende Verwaltungsbedienstete
        Leitende Verwaltungsbedienstete

Aufgabenbereich:

DIREKTOR OBČINSKE UPRAVE, Določen čas, 60 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, NEPOSREDNA POMOČ PRI VODENJU STROKOVNIH NALOG ZA ŽUPANA, VODENJE PROJEKTNIH SKUPIN ZA NAJZAHTEVNEJŠE IN KLJUČNE PROJEKTE, OBLIKOVANJE KLJUČNIH SISTEMSKIH REŠITEV IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH NALOG, ZAGOTAVLJANJE OZ. NEPOSREDNA POMOČ PRI ZAGOTAVLJANJU RAZVOJA ORGANIZACIJE, NEPOSREDNO VODI DELO OBČINSKE UPRAVE IN SKRBI ZA PRAVOČASNO, ZAKONITO IN UČINKOVITO IZVAJANJE NALOG OBČINSKE UPRAVE, IZDELOVANJE IN VZDRŽEVANJE OBRAMBNIH NAČRTOV. , urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, CELOTNO BESEDILO JAVNEGA NATEČAJA JE OBJAVLJENO NA SPLETNI STRANI WWW.JESENICE.SI Na podlagi 58. in 82. člena Zakona o javnih uslužbencih (Uradni list RS št. 63/2007-UPB3, 65/2008, 69/2008-ZTFI-A, 69/2008-ZZavar-E, 74/2009 Odl.US in 40/12-ZUJF) Občina Jesenice objavlja javni natečaj za položajno delovno mesto DIREKTORJA OBČINSKE UPRAVE I. Delovno mesto direktor občinske uprave je uradniško delovno mesto na položaju, pri katerem se pogoji za zasedbo delovnega mesta določijo glede na uradniški naziv sekretar. Poleg splošnih pogojev za zaposlitev, ki jih določajo splošni delovno pravni predpisi, morajo kandidati, ki se bodo prijavili na prosto delovno mesto, izpolnjevati naslednje pogoje: univerzitetna ali najmanj visoka strokovna izobrazba s specializacijo ali magisterijem (druga bolonjska stopnja) družboslovne ali tehnične smeri, najmanj 7 let delovnih izkušenj, -znanje uradnega jezika, državljanstvo Republike Slovenije,opravljeno usposabljanje za imenovanje v naziv, strokovni izpit iz upravnega postopka, funkcionalna znanja upravnega vodenja in upravljanja kadrovskih virov, ne smejo biti pravnomočno obsojeni zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti in ne smejo biti obsojeni na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot šest mesecev, zoper kandidata ne sme biti vložena pravočasno.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung