Arbeitsort: Slowenien, Savinjska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského

Berufsfeld

Leiter kleiner Unternehmen
        Körperpflege-, Pflege-, Reinigungsdienstleistungsunternehmen

Aufgabenbereich:

MENEDŽER PODROČJA V JAVNI UPRAVI, Določen čas, 48 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, VODENJE, ZASTOPANJE IN PREDSTAVLJANJE DRUŽBE, angleški jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, da zoper kandidata ni podana omejitev iz drugega odstavka 255. člena Zakona o gospodarskih družbah, da ima organizacijske in vodstvene sposobnosti. Zaželjeno je poznavanje podjetniškega ekosistema ter izkušnje na področju priprave in vodenja mednarodnih evropskih projektov. KANDIDAT MORA K PRIJAVI PREDLOŽITI PROGRAMSKE USMERITVE IN PROGRAM DELA DRUŽBE ZA MANDATNO OBDOBJE.K PRIJAVI MORA KANDIDAT PRILOŽITI ŠE NASLEDNJA DOKAZILA: FOTOKOPIJO DIPLOME, DOKAZILO O VODSTVENIH SPOSOBNOSTIH, IZJAVO, DA ZOPER KANDIDATA NI PODANA OMEJITEV IZ DRUGEGA ODSTAVKA 255. ČLENA ZGD, ŽIVLJENJEPIS

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung