Arbeitsort: Slowenien, Obalno-kraška
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: keine Angaben
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Leiter kleiner Unternehmen
        Körperpflege-, Pflege-, Reinigungsdienstleistungsunternehmen

Aufgabenbereich:

MENEDŽER PODROČJA V JAVNI UPRAVI, Določen čas, 48 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, Je določen v 22. členu Odloka o ustanovitvi in organiziranosti JSS MOK, Ur.l. RS, št. 61/09, italijanski jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, Ima najmanj osem let delovnih izkušenj, od tega pet let na vodilnih delovnih mestih podobne zahtevnosti, ima vodstvene in organizacijske sposobnosti, ni bil pravnomočno obsojen za kaznivo dejanje, pa obsodba ni pogojna. Zainteresirani kandidati morajo k vlogi priložiti program dela za mandatno obdobje. Kandidati morajo k prijavi predložiti tudi naslednja dokazila: kot dokazilo o doseženi izobrazbi, kandidat predloži fotokopijo diplome, kot dokazilo o najmanj osmih letih delovnih izkušenj, kandidat predloži fotokopijo delovne knjižice, pisno potrdilo delodajalca ali podobno dokazilo, kot dokazilo o najmanj petih letih delovnih izkušenj na vodstvenih delovnih mestih, kandidat predloži pisno potrdilo delodajalca ali podobno dokazilo, kot dokazilo o znanju italijanskega jezika, se šteje fotokopija potrdila ene od institucij, ki izdajajo potrdila o aktivnem znanju jezika ali o opravljenem tečaju jezika na najmanj V. stopnji, kot dokazilo o nekaznovanosti, kandidat predloži potrdilo, da ni bil pravnomočno obsojen, pa obsodba ni pogojna. Kandidati, ki izpolnjujejo pogoje, naj pošljejo prijave z dokazili o izpolnjevanju razpisnih pogojev najkasneje do vključno 15. 5. 2015 v zaprti označeni kuverti priporočeno na naslov: Nadzorni svet Javnega stanovanjskega sklada Mestne občine Koper, Verdijeva ulica 10, 6000 Koper s pripisom »Ne odpiraj – razpis za direktorja JSS MOK«. Obravnavale se bodo samo pravočasne in formalno popolne vloge.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures