Arbeitsort: Slowenien, Osrednjeslovenska
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského

Berufsfeld

Technische Fachkräfte
   Sicherheits- und Qualitätskontrolleure

Aufgabenbereich:

STROKOVNJAK ZA SISTEMSKE REŠITVE IN RAZVOJNE PROJEKTE V JAVNI UPRAVI, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, IZVAJANJE STROKOVNIH NALOG NA DELOVNEM PODROČJU NOTRANJE ORGANIZACIJSKE ENOTE, SAMOSTOJNO OBLIKOVANJE SISTEMSKIH REŠITEV IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV, IZVAJANJE KOORDINACIJE IN IZVEDBENIH AKTIVNOSTI NA PROJEKTU MFERAC, IZVAJANJE NALOG V APLIKACIJAH MINISTRSTVA V ZVEZI S PORABO PRORAČUNSKIH SREDSTEV, OPRAVLJANJE NAJZAHTEVNEJŠIH IN DRUGIH NALOG PO NAVODILU VODJE., slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Prednost pri izbiri bodo imeli kandidati, ki poznajo delovanje računovodskega dela aplikacije MFERAC in drugih aplikacij za financiranje javnih zavodov. Celotno besedilo javnega natečaja je objavljeno na spletni strani Ministrstva za javno upravo(http://www.mju.gov.si/si/delovna_podrocja/objave_prostih_delovnih_mest/javni_natecaji/ kjer so navedeni vsi pogoji za zasedbo delovnega mesta. Prijava na prosto delovno mesto mora biti izpolnjena na priloženem obrazcu, ki je dostopen na spletni strani Ministrstva za javno upravo.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung