Arbeitsort: Slowenien, Savinjska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava
Angebotener Lohn: keine Angaben

Personenbezogene Dienstleistungsberufe und Sicherheitsbedienstete
   Pflegeberufe
        Pflegekräfte in institutionen

Aufgabenbereich:

BOLNIČARJI NEGOVALCI V ZAVODIH, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, VZDRŽEVANJE FIZIČNEGA OKOLJA OSKRBOVANCEV, UREJANJE OSKRBOVANČEVEGA LEŽIŠČA - POSTILJANJE, PRESTILJANJE, MENJAVANJE POSAMEZNIH DELOV POSTELJNINE, POMOČ PRI POSTILJANJU POSTELJE NEPOMIČNIM IN POLPOMIČNIM STANOVALCEM, OBLAČENJE IN SLAČENJE STANOVALCEV, VZDRŽEVANJE OSEBNE NEGE STANOVALCEV, UMIVANJE IN NEGA POSAMEZNIH DELOV TELESA (GLAVA, OBRAZ, PRSNI KOŠ, TREBUH, INTIMNA TOALETA), KOPANJE STANOVALCEV, NAMEŠČANJE NASLONOV STANOVALCEV, OBRAČANJE, DVIGOVANJE, PRENAŠANJE, SPREMSTVO IN PREVOZ MANJ PRIZADETIH STANOVALCEV IZVEN ZAVODA, UREJANJE POLOŽAJA STANOVALCA V POSTELJI (FIZIOLOŠKI, SEDEČI, POLSEDEČI, BOČNI, TREBUŠNI POLOŽAJ), POLAGANJE STANOVALCEV NA NOSILA IN VOZIČEK, POMOČ PRI DEFEKACIJI IN MIKCIJI, NAMEŠČANJE NOČNE POSODE IN URINSKE STEKLENICE, NAMEŠČANJE STANOVALCEV NA SOBNO STRANIŠČE, OPAZOVANJE STANOVALČEVEGA POČUTJA IN POROČANJE VODJI ODDELKA, POSEBNA NEGA STANOVALCEV S PRELEŽANINAMI S POUDARKOM NA PREPREČEVANJU LE-TEH, APLIKACIJA PREPROSTIH OBKLADKOV IN OVITKOV, TRANSPORT UMAZANEGA IN ČISTEGA PERILA, PRIPRAVA NA HRANJENJE IN HRANJENJE STANOVALCEV, POSMRTNA OSKRBA, VZDRŽEVANJE STANOVALČEVEGA IN DOMSKEGA PERILA., slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung