Arbeitsort: Slowenien, Podravska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava
Angebotener Lohn: 790.73 EUR / monatlich

Berufsfeld

Metallarbeiter und Mechaniker
   Elektro- und Elektronikmechaniker und -monteure
        Elektromechaniker und -monteure

Aufgabenbereich:

AVTOELEKTRIČAR, poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 12 mesecev, skrajšan delovni čas, 30 ur, TEMELJNO ZNANJE, KI GA MORA IMETI, JE ZNANJE O DELOVANJU VOZILA KOT CELOTE TER O DELOVANJU IN FUNKCIJI POSAMEZNIH SKLOPOV NA VOZILIH: - OPRAVLJANJE AVTOELEKTRIČARSKIH IN MEHANSKO - MEHATRONSKIH DEL, - OPRAVLJANJE MONTAŽNIH, SERVISNIH IN VZDRŽEVALNIH DEL, - UGOTAVLJANJE IN ODSTRANITEV NAPAK, KONTROLA IN DELOVANJE VOZIL IN PLOVIL, urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, programiranje - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje zadovoljivo, nemški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje zadovoljivo, Sedež delovnega mesta je v Nemčiji - Frankfurtu, dvoizmensko

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung