Arbeitsort: Slowenien, Koroška
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského

Berufsfeld

Sonstige wissenschaftler und verwandte Berufe
   Juristen
        Richter

Aufgabenbereich:

PREDSTOJNIK OKRAJNEGA SODIŠČA, Določen čas, 60 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE NALOG SODNE UPRAVE ZA OBMOČJE CELOTNEGA SODNEGA OKROŽJA, KI SE NANAŠAJO NA MATERIALNO, TEHNIČNO IN FINANČNO POSLOVANJE SODIŠČA, VODENJE POSTOPKOV JAVNIH NAROČIL, ..., slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, usposabljanje za imenovanje v naziv, usposabljanje na podlagi 61.c čl. ZS, izpit iz poznavanja določil Sodnega reda v roku 1 leta od sklenitve delovnega razmerja varnostno preverjanje, splošni pogoji po ZDR in 88. čl. ZJU - državljanstvo RS, nekaznovanost,... - glej celotno besedilo javnega natečaja na spletni strani sodišča

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung