Arbeitsort: Polen, Świętokrzyskie
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: 2,000.00 PLN / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Technische Fachkräfte
   Material- und ingenieurtechnische Fachkräfte
        Bergbau-, Hüttentechniker

Aufgabenbereich:

Zakres obowiązków: w/g stanowiska Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), typ: techniczne - konieczne - umiejętności: obsługa programu AutoCAD - konieczne; znajomość programu Solid Edge - konieczne - pozostałe: Dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość programów do symulacji i krzepnięcia Magma, umiejętność samodzielnego wykonywania technologii, mile widziane doświadczenie zawodowe z zakresu technologii odlewnictwa, samodzielność. Zakres obowiązków: opracowywanie i nadzór nad dokumentacją technologiczną, wdrażanie i nadzór nad nowo uruchamianymi wyrobami, nadzór jakościowy produkcji odlewów, opracowywanie raportów wdrożeniowych i jakościowych,optymalizacja technologii i procesów produkcyjnych, analizy procesów i niezgodności opracowywanie kalkulacji odlewów. Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: CV - języki aplikowania: polski

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures