Arbeitsort: Polen, Śląskie
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava
Angebotener Lohn: 1,750.00 PLN / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Geschäftsleiter und Geschäftsbereichsleiter in großen Unternehmen
   Produktions- und operationsleiter
        Landwirtschaft, Jagd, Forstwirtschaft und Fischerei

Aufgabenbereich:

Zakres obowiązków: odpowiedzialność za wykonywanie czynności związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu, przyjmowanie i wydawanie towarów oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrów towarów znajdujących się w magazynie, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów magazynowych, weryfikacja zgodności przyjmowanych oraz wydawanych towarów z zamówieniami oraz dokumentami WZ, kontrola jakościowa wydanych towarów, kontrola stanów magazynowych, dbanie o porządek i czystość na terenie magazynu, efektywna współpraca z pracownikami magazynu, spedytorami, koordynowanie zwrotów towaru oraz prawidłowa ich rejestracja zgodnie z panującymi w firmie zarządzeniami Wymagania: - wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, typ: techniczne - konieczne - uprawnienia: prawo jazdy kat. B - konieczne - umiejętności: Obsługa komputera - konieczne - pozostałe: wymagane min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku magazynowym, dziale logistyki magazynowej lub zbliżonym, umiejętność pracuy w zespole, wysoka kultura osobista, duże zaangażowanie do pracy, dyspozycyjność, umiejętność analitycznego myślenia Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: CV proszę przesłać na adres mailowy: bok@beppe.pl - języki aplikowania: polski

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures