Arbeitsort: Polen, Śląskie
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava
Angebotener Lohn: 875.00 PLN / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Verkaufs- und Dienstleistungshilfskräfte
   Straßenhändler
        Nicht Lebensmittel

Aufgabenbereich:

Zakres obowiązków: - Sprzątanie pokoi hotelowych oraz restauracji. - Wynagrodzenie: 875 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na umowę o pracę na czas nieokreślony. Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy (50% lub 75%). - Praca 4 godziny dziennie w godzinach: 10:00-15:00 + soboty. Wymagane wykształcenie min. zawodowe, mile widziane wykształcenie średnie. Wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Wymagane umiejętności związane ze stanowiskiem pracy. Kontakt wstępnie telefoniczny (12:00-14:00) (Tel. 501-779-807, 32-253-66-00) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Mikołowska 124, 40-592 Katowice). Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne - pozostałe: Wymagane wykształcenie min. zawodowe, mile widziane wykształcenie średnie. Wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Wymagane umiejętności związane ze stanowiskiem pracy. Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: CV - Kontakt wstępnie telefoniczny (12:00-14:00) (Tel. 501-779-807, 32-253-66-00) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Mikołowska 124, 40-592 Katowice). - języki aplikowania: polski

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung