Arbeitsort: Polen, Zachodniopomorskie
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz (Vollzeit)

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie
Angebotener Lohn: 1,750.00 PLN / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Technische Fachkräfte
   Sicherheits- und Qualitätskontrolleure
        Qualitätskontrolleure

Aufgabenbereich:

Zakres obowiązków: PRACE KONSERWACYJNE, PRACE REMONTOWE, PELNIENIE DOZORU NAD BARKAMI, WYMAGANIA WYKSZTALCENIE ŚREDNIE LUB WYŻSZE, DOŚWIADCZENIE NA OPCHACZACH, OBSŁUGA MASZYNOWNI, ZNAJOMOŚĆ ELEKTRYKI, KSIĄZECZKA ŻEGLARSKA, ZNAJOMOŚĆ DOBRA JEZYKA ANGIELSKIEGO ORAZ ROSYSKIEGO, PODSTAWOWOA ZNAJOMOŚC JĘZYKA NIEMIECKIEGO Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne - uprawnienia: KSIĄŻECZKA ŻEGLARSKA - konieczne - umiejętności: DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU - konieczne - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: podstawowy - konieczne; niemiecki - w mowie: słaby, w piśmie: słaby - konieczne; rosyjski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - konieczne - inne zawody: Technik żeglugi śródlądowej* - konieczne Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: KSIĄŻECZKA ŻEGLARSKA, - języki aplikowania: polski

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung