Arbeitsort: Polen, Wielkopolskie
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: 9,000.00 PLN / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Physiker, Mathematiker und Ingenieurwissenschaftler
   Architekten, ingenieure und verwandte Wissenschaftler
        Elektronik- und Fernmeldeingenieure

Aufgabenbereich:

Zakres obowiązków: Organizacja nadzór nad procesem produkcji, opracowywanie planu produkcji i kolejności zleceń produkcyjnych we współpracy z działem handlowym, odpowiedzialność za terminową realizację zadań produkcyjnych, rozdzielanie pracy oraz nadzór nad pracą podległego zespołu, efektywne planowanie celem optymalizacji wydajności i podnoszenie standardów jakościowych, utrzymywanie kontaktów z działem sprzedaży, marketingu i logistyki w zakresie otrzymywania określonych informacji na temat zleceń i zamówień, szukanie nowych rozwiązań celem poprawienia efektywności pracy Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), typ: techniczne - konieczne - pozostałe: wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne oraz zdolności przywódcze, doświadczenie zawodowe w firmach produkcyjnych branży metalowej na kierowniczym stanowisku, aplikacje przesłać na e-mail Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: cv ze zdjęciem, list motywacyjny - języki aplikowania: polski

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung