Arbeitsort: Polen, Mazowieckie
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava
Angebotener Lohn: 1,750.00 PLN / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Geschäftsleiter und Geschäftsbereichsleiter in großen Unternehmen
   Produktions- und operationsleiter
        Verarbeitendes Gewerbe

Aufgabenbereich:

Zakres obowiązków: j.w. Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne - języki obce: ukraiński - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - konieczne; rosyjski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - konieczne - inne zawody: Kierownik działu reklamy / promocji / public relations, staż: 1 lat - konieczne - pozostałe: Wykształcenie zasadnicze zawodowe; znajomość MS Office; prawo jazdy kat.B; 1 rok doświadczenia zawodowego; biegła znajomość j.ukraińskiego i j.rosyjskiego w mowie i w piśmie. Obowiązki: rozwój stron internetowych dla sprzedaży produkcji; przygotowanie opisów produkcji dla sprzedaży internetowej; współpraca z klientami z Ukrainy i Rosji; planowanie i realizacja działań marketingowych skierowanych na wzrost sprzedaży produkcji na stronach internetowych. 3/4 etatu. Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: cv - języki aplikowania: polski

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures