Arbeitsort: Polen, Dolnośląskie
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: 1,800.00 PLN / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 4

Berufsfeld

Geschäftsleiter und Geschäftsbereichsleiter in großen Unternehmen
   Produktions- und operationsleiter
        Landwirtschaft, Jagd, Forstwirtschaft und Fischerei

Aufgabenbereich:

Zakres obowiązków: Organizowanie stanowiska pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP, PPoż i ergonomii i ochrony środowiska; organizowanie pracy działu sprzedaży; negocjowanie warunków sprzedaży z klientami; analizowanie raportów i prognoz dot. rynku sprzedaży; kierowanie podległymi zespołem oraz dbanie o jego rozwój; planowanie i realizacja sprzedaży; monitorowanie i raportowaniu osiągnięcia wyników; tworzenie strategii działań handlowych we współpracy z innymi działami; kontrolowanie przepływu środków środków finansowych, umowa o pracę na czas nieokreślony, jedna zmiana, sala C Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), typ: ekonomiczne - konieczne - inne zawody: Kierownik do spraw sprzedaży, staż: 1 lat - konieczne - pozostałe: Wykształtowanie preferowanie wyższe, wskazane jest wykształcenie z zakresu zarządzania , ekonomii, marketingu, min. 1 rok stażu pracy, kierownik ds działu sprzedaży zarządza sprzedaży, dbanie o rozwój działu sprzedaży oraz branie czynnego udziału w projektach, których celem jest doskonalenie procesów logistycznych w przedsiębiorstwie, język angielski w stopniu komunikatywnym, znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego w stopniu biegłym dla komunikacji ze współpracownikami z Europy Wschodniej Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: - - języki aplikowania: polski

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures