Arbeitsort: Polen, Śląskie
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie
Angebotener Lohn: 875.00 PLN / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Fahrzeugführer
   Kraftfahrzeugführer
        Personenkraftwagen-, Taxi- und Kleinlastkraftwagenfahrer

Aufgabenbereich:

Zakres obowiązków: Transport towarów spożywczych z Francji, dbanie o stan pojazdu, załadunek i rozładunek towaru Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne - uprawnienia: badania lekarskie stwierdzające zdolność do wykonywania zawodu - konieczne; kurs na przewóz rzeczy - konieczne; karta kierowcy - konieczne; prawo jazdy kategorii C - konieczne; prawo jazdy kategorii B - konieczne - języki obce: francuski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - konieczne - pozostałe: Wymagane doświadczenie zawodowe min. 5 lat Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: CV, skierowanie - języki aplikowania: polski Dodatkowy opis: Praca od poniedziałku do niedzieli w godz. od 6.00-16.00 - do uzgodnienia z pracodawcą. Skierowania do pracy wydaje doradca klienta w PUP.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung