Arbeitsort: Polen, Mazowieckie
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: 3,000.00 PLN / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Physiker, Mathematiker und Ingenieurwissenschaftler
   Architekten, ingenieure und verwandte Wissenschaftler
        Bauingenieure

Aufgabenbereich:

Zakres obowiązków: Przygotowywanie produkcji lekkich konstukcji stalowych i balustrad zewnętrznych itp. ślusarki budowlanej. Przygotowywanie dokumentacji warsztatowej. Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), typ: budowlane - konieczne - umiejętności: Prawo jazdy kat. B - konieczne; Obsługa programu AutoCAD - konieczne - pozostałe: wykszt. wyższe inżynier budownictwa lub konstruktor budowy maszyn i urządzeń, doświadczenie zawodowe w lekkich konstrukcjach stalowych, obsługa AutoCad mile widziane 3D Inventor lub SolidWorks, prawo jazdy kat. B Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: CV+skierownie do pracy lub CV na adres e-mail: beata.rybicka@expom.co - języki aplikowania: polski

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung