Arbeitsort: Polen, Małopolskie
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: keine Spezifikation
Angebotener Lohn: 2,200.00 PLN / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 2

Berufsfeld

Präzisionsarbeiter, Kunsthandwerker, Drucker
   Töpfer und Glasmacher
        Glasgraveure und -ätzer

Aufgabenbereich:

Zakres obowiązków: Oklejanie, docinanie, kontrola jakościowa, Obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej (oklejanie,docinanie, kontrola jakościowa)Realizacja produkcji na podstawie dostarczonych planów produkcyjnych. Dbałość o powierzone mienie, Terminowa realizacja zadań, praca w godz.8-16 Wymagania: - wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne - pozostałe: mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność za powierzone zadania, samodyscyplina, zdolności manualne. Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: -- - języki aplikowania: polski

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung