Arbeitsort: Polen, Zachodniopomorskie
Vertragsart: Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava
Angebotener Lohn: 2,060.85 PLN /
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Technische Fachkräfte
   Sicherheits- und Qualitätskontrolleure
        Qualitätskontrolleure

Aufgabenbereich:

Zakres obowiązków: CUMOWANIE JACHTÓW, DROBNE PRACE REMONTOWE NA PRZYSTANI I OBIEKTACH, WODOWANIE/WYCIĄGANIE JACHTÓW, UTRZYMANIE PORZĄDKU NA TERENIE PRZYSTANI, ODCZYT LICZNIKÓW; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, KOMUNIKATYWNOŚĆ, TOWARZYSKOŚĆ, SYSTEMATYCZNOŚĆ, UPRAWNIENIA ELEKTRYCZNE KAT. E DO 1 KV, PRAWO JAZDY KAT.B, 2 LATA DOŚWIADCZENIA NA PODOBNYM STANOWISKU, PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ J.ANGIELSKIEGO ORAZ J.NIEMIECKIEGO; MIEJSCE PRACY: SZCZECIN DĄBIE; PRACA W GODZINACH: 08.00 - 16.00, 10.00 - 18.00, W SEZONIE DWIE ZMIANY; C.V NA MAIL: experts@lsj.pl w tutule: Bosman/Konserwator Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne - uprawnienia: ŚWIADECTWO KWALIFIKACYJNE E-1 DO 1 kV - konieczne - umiejętności: KOMUNIKATYWNOŚĆ, TOWARZYSKOŚĆ, SYSTEMATYCZNOŚĆ - konieczne; PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO I ANGIELSKIEGO - konieczne; PRAWO JAZDY B - konieczne; DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE, staż: 2 lat - konieczne - inne zawody: Bosman portu, staż: 2 lat - konieczne Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: c.v na mail: experts@lsj.pl w tytule: Bosman/Konserwator - języki aplikowania: polski

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures