Arbeitsort: Lettland, Rīga
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung:
Angebotener Lohn: 400.00 / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Personenbezogene Dienstleistungsberufe und Sicherheitsbedienstete
   Pflegeberufe
        Kinderbetreuer

Aufgabenbereich:

Cili Pica” picerija Sigulda aicina savai komandai pievienoties viesmili. Ja Tev piemit: viesmiliba ka rakstura ipašiba; pozitiva attieksme pret darbu; labas komunikacijas un saskarsmes prasmes; esi kopts/-a, atbildigs/-a; labas svešvalodas zinašanas. Darba pienakumi: profesionala picerijas viesu apkalpošana; edienkartes un dzeriena kartes teicama parzinašana. Tavas iespejas: stradat veiksmiga uznemuma kopa ar jaukiem kolegiem; sanemt motivejošu materialo novertejumu atbilstoši iegulditajam darbam; sanemt patiesu cienu un iespeju profesionali augt; iegut apmacibu un pieredzi viesmiliba. Kandidatus ludzam pieteikties vakancei, sutot CV uz e-pasta adresi pica7@servissab.lv vai zvanit 28765607 (darba dienas no plkst. 9.30 lidz 17.00).

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures