Arbeitsort: Lettland, Rīga
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie
Angebotener Lohn: 700.00 / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Landwirtschaftliche, Fischerei- und Hilfsarbeiter
        Landwirtschaft

Aufgabenbereich:

SAIMNIECIBAS NODALAS DARBINIEKS Darba vieta- pirmie meneši A.Deglava iela 161, bet velak Centralaja noliktava Kekava Darba pienakumi: - Pasutit darba apgerbu; - Izsniegt darbiniekiem darba apgerbu; - Veikt darba apgerbu uzskaiti; - Pasutit un pienemt uzkopšanas inventaru; - Rupeties par noliktavas tehnikas stavokli un remontu; - Uzturet noliktavas tehnisko stavokli un aprikojumu. Prasibas kandidatiem: - Vispareja videja izglitiba; - Loti labas latviešu, krievu un velamas ari anglu valodas zinašanas; - MS Office: Word, Excel zinašanas, velamas Outlook zinašanas; - Precizitate; - Augsta atbildibas sajuta; - Labas komunikacijas spejas; - Lojalitate pret uznemumu; - Prasme stradat komanda; - Patstavigi organizet savu darbu; - Prasme risinat konfliktsituacijas; - B kategorijas autovaditaja aplieciba. Mes piedavajam: Dinamisku un atbildigu darbu starptautiska kompanija, draudzigu un patikamu darba vidi, karjeras un profesionalas izaugsmes iespejas, iegulditajam darbam atbilstošu atalgojumu un socialas garantijas. Kandidatus ludzam savu pieteikuma vestuli un CV sutit uz e-pastu: personals.lv@havilog.com vai iesniegt personaldala A. Deglava iela 161, Riga lidz 11.09.2015. www.havi-logistics.com

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures