Arbeitsort: Lettland, Rīga
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie
Angebotener Lohn: 3.00 / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Aufgabenbereich:

Pardevejs/a u/v Stockmann galas nodala (nepilna laika darbam) Prasibas pretendentiem: • Velme palidzet un izprast klientu velmes un vajadzibas, prasme pardot; • Augsta atbildibas izjuta, precizitate, speja koncentreties un sadalit uzmanibu; • Komunikabilitate, prasme uzklausit citus un paust savu viedokli; • Aktiva, energiska, ar iniciativu apveltita un optimistiska personiba; • Speja stradat un sadarboties komanda, operativi reaget problemsituacijas; • Pozitiva pieredze pardeveja darba; • Teicamas latviešu, labas krievu un pamata anglu valodas zinašanas. Mes piedavajam: • Dinamisku darbu un pieredzi liela, starptautiska mazumtirdzniecibas uznemuma; • Musdienigus darba apstaklus un profesionalas izaugsmes iespejas; • Darbam nepieciešamo apmacibu. Atalgojums: 3.35 EUR stunda. CV, noradot vakanci, uz kuru kandidejat, ludzam nosutit pa e-pastu: personalsriga@stockmann.com vai aizpildit pieteikuma anketu SIA Stockmann universalveikala 13.janvara iela 8, Riga lidz š.g.6.septembrim. Sikaka informacija pa telefonu 67071272. Sazinasimies tikai ar otrajai atlases kartai (darba intervijai) izvirzitajiem kandidatiem.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures