Arbeitsort: Lettland, Rīga
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung:
Angebotener Lohn: 2.00 / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Aufgabenbereich:

Pardevejs aiz vitrinas Maxima XX veikala Jurmala, Talsu šoseja 25. Mes Tev uzticesim: - precu izvietošanu, - precu markejuma atbilstibas cenu zimem parbaudišanu, - precu deriguma terminu kontrolešanu, - pirceju laipnu apkalpošanu. Ko mes gaidam: - videjo vai videjo specialo izglitibu, - latviešu valodas zinašanas atbilstoši B1 limenim, - krievu valodas zinašanas sarunvalodas limeni, - velams darba pieredze lidziga amata, - velmi un spejas aktivi stradat. Ko Tu iegusi: - stabilu atalgojumu vienmer laika, - bezmaksas pusdienas, - apmacibas veiksmigai darba uzsakšanai, - nomaksatus nodoklus, - veselibas apdrošinašanu (pec 1 nostradata gada), - apmaksatu obligato veselibas parbaudi. Pieteikties vari: -sutot CV uz e-pastu jelena.timonova@maxima.lv -aizpildot pieteikuma anketu majas lapa -aizpildot anketu tuvakaja Maxima veikala. Ja ir kadi jautajumi zvani veikala direktorei 29600344 vai uz bezmaksas talruni 80000088. Sazinasimies ar pretendentiem, kuru CV tiks izvirziti uz talaku konkursu. SIA Maxima Latvija, reg.nr.LV40003520643.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures