Arbeitsort: Lettland, Rīga
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava
Angebotener Lohn: 370.00 / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Biowissenschaftliche und Gesundheitsfachkräfte
   Moderne medizinische Fachberufe
        Medizinische Assistenten

Aufgabenbereich:

SIA ”Rigas Austrumu kliniska universitates slimnica” Sirds asinsvadu slimibu klinikas Diagnostiskas kardiologijas nodala aicina darba Medicinas masu Prasibas: - profesionala videja, pirma limena profesionala augstaka vai augstaka mediciniska izglitiba; - registracija Arstniecibas personu (Masu) registra; - velams funkcionalas diagnostikas sertifikats; - zinašanas mediciniskas dokumentacijas noformešana; - precizitate darba pienakumu veikšana; - valsts valodas zinašanu atbilstiba LR likumdošanai; - prasme stradat patstavigi un komanda; - teicamas datora lietošanas prasmes. Pienakumi: - veikt pacientam nozimetos izmeklejumus, noverot pacientu izmeklejumu laika, iegutos datus registret un nodot vai nosutit arstam aprakstišanai un analizešanai; - asistet arstam izmeklejumu veikšanas laika; - organizet pacientu plusmas regulešanu, pacientu savlaicigu izsaukšanu uz izmeklejumiem; - visas manipulacijas un metodes veikt atbilstoši apstiprinatiem protokoliem. Curriculum Vitae (CV), ar noradi „Medicinas masa”, ludzam sutit Ilzei Klavai uz e-pastu: ilze.klava@aslimnica.lv.. Adrese: Hipokrata iela 2, Riga LV 1038, fakss: 67042791. Talr.uzzinam: 67042695.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung