Arbeitsort: Lettland, Vidzeme
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung:
Angebotener Lohn: 230.00 / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Sonstige Handwerksberufe
   Berufe in der Nahrungsmittelverarbeitung
        Fleischer und Fischhändler

Aufgabenbereich:

Valkas pilsetas kulturas nams steidzami aicina darba elektriki uz 0,5 amata likmem. Galvenie darba pienakumi: - kulturas nama telpu apgaismojuma profilakse un uzturešana lietošanas kartiba (lampu maina, sledžu, kontaktu profilakse), - sekot lidzi kulturas nama ventilacijas iekartu ekspluatacijas tehniskas apkopes grafikam, - sekot lidzi kulturas nama ara fasades apgaismojuma iekartu ekspluatacijai, - skatitaju zales un skatuves apgaismošanas iekartas ekspluatacija, uzturešana tehniska kartiba, - veikt elektrika pienakumus vietas, kur notiek aktivitates –brivdabas estrade, Lugažu laukums, pilsetas laukumi u.c., Prasibas pretendentiem: -elektromontiera iemanas (Bz kategorija) Piedavajam: - Musdienu prasibam atbilstošus darba apstaklus; Brutto darba alga – EUR.230.00 menesi. Pieteikumus gaidisim lidz š.g. 8.septembrim. Kontaktinformacija – talrunis 64724266, 28626283 e-pasts: marite.melke@valka.lv Adrese: Valkas pilsetas kulturas nams, E. Darzina iela 8, Valka, Valkas novads, LV-4701.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures