Arbeitsort: Lettland, Rīga
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava
Angebotener Lohn: 369.00 / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Fachkräfte in der Landwirtschaft und Fischerei
   Gärtner und Ackerbauern
        Gärtner, Saat- und Pflanzenanzüchter

Aufgabenbereich:

Profesija: Darznieks Darba veids: Darba ligums uz nenoteiktu laiku Darba vietu skaits: 1 Prasibas Izglitibas limenis: Videja profesionala izglitiba attiecigaja joma Praktiska darba pieredze attiecigaja joma tiks uzskatita par priekšrocibu. Alga no EUR: 369 Alga lidz EUR: 380 Darba režims: Normals darba laiks(40 stundas nedela) Slodzes tips: Viena vesela slodze Darba vietas adrese: Pales iela 12, Riga, LV-1024, filiale „Jugla” CV lidz 2015.gada 12.julijam ar atzimi ‘’darznieks’’ sutit uz e-pastu: zanda.reinfelde@vsacriga.gov.lv Tiks izskatiti iesniegtie CV, kuri atbilst izvirzitajam prasibam

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures