Arbeitsort: Lettland, Rīga
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: 624.00 / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Finanz- und Verkaufsfachkräfte
        Versicherungsvertreter

Aufgabenbereich:

Rigas barintiesa aicina pievienoties kolektivam Barintiesas locekla paligu (-dzi) uz nenoteiktu laiku darbam Mantisko un aizgadnibas lietu nodala Darba apraksts : • parstavet barintiesu tiesas, valsts un pašvaldibu iestades; • sagatavot dokumentu projektus un pec lemumu pienemšanas noformet tos atbilstoši normativo aktu prasibam; • pienemt apmekletajus un sniegt konsultacijas; • parbaudit dzives apstaklus personu dzivesvietas. Prasibas kandidatiem : • pirma vai otra limena augstaka izglitiba tiesibu zinatnes, socialaja darba, psihologija, pedagogija vai medicina, vai zinatnes nozarei atbilstoša otra limena profesionala augstaka izglitiba socialaja darba, psihologija, tiesibu zinatne, pedagogija vai medicina; • darba pieredze bernu tiesibu aizsardzibas jautajumos tiks uzskatita par priekšrocibu; • labas svešvalodu zinašanas; • teicamas prasmes darba ar datoru; • labas komunikacijas un saskarsmes spejas; • speja stradat paaugstinatas intensitates apstaklos. Piedavajam : • stabilu atalgojumu; • iespejas pilnveidoties, iegut jaunas zinašanas un pieredzi; • atsaucigu kolektivu. Kontakti: Gaidisim Jusu CV, motivacijas vestuli ar rekomendacijas sniegšanai noraditu kontaktpersonu vai rekomendaciju un izglitibas dokumenta kopiju lidz 27.augustam ieskaitot. Ingrida.Kukaine@riga.lv talrunis informacijai: 67037754 Darba stašanas laiks: nekavejoties Menešalga parbaudes laika: 624,64 EUR (pirms nodoklu nomaksas). Sazinasimies ar kandidatiem, kuri tiks izvirziti konkursa nakamajai kartai.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures