Arbeitsort: Lettland, Rīga
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung:
Angebotener Lohn: 15.00 / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Physiker, Mathematiker und Ingenieurwissenschaftler
   Physiker und Chemiker
        Physiker und Astronomen

Aufgabenbereich:

Catalyst Baltic mekle asistentus neregularam darbam. Darbu iespejams apvienot ar studijam. Komandu saliedešanas un attistibas aktivitates. Prasibas: teicami parzinat latviešu un anglu valodu; augsta atbildibas sajuta; precizitate, punktualitate; MS Office komunikabilitate un speja stradat komanda. Darba pienakumi: asistet projektu vaditajam pie pasakumu organizešanas, vadišanas, norises vietas sagatavošana; palidzet pec pasakumasavakt visus spelu/ aktivitašu materialus; komunikacija ar klientu pasakuma laika. Lai pieteiktos suti savu CV un motivacijas vestuli uz dace@upas.lt Sikaka informacija pa telefonu +37126621616

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung