Arbeitsort: Litauen, Panevėžio apskritis
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: keine Angaben
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Geschäftsleiter und Geschäftsbereichsleiter in großen Unternehmen
   Sonstige Bereichsleiter
        Finanzdirektoren und Verwaltunsleiter

Aufgabenbereich:

Tvarkyti biudžetinės įstaigos buhalterinę apskaitą, planuoti įstaigos biudžetą, rengti biudžeto vykdymo periodines ataskaitas Savivaldybės institucijoms, auditoriams, mokesčių administratoriams, tvarkyti banko dokumentus, vykdyti finansų kontrolę. Būtina buhalterinio darbo biudžetinėse įstaigose patirtis. Pretendentas privalo pateikti dokumentus(asmeniškai arba siųsti registr.laišku): prašymą dalyvauti konkurse, asmens tapatybės dokumentą ir jo kopiją, išsilavinimą patvirtinantį dokumentą ir kopiją, valstybinio socialinio draudimo pažymėjimą ir kopiją, gyvenimo aprašymą, užpildytą pretendento anketą. Dokumentai priimami iki 2015.07.17 adresu Respublikos g.30, Panevėžys. Informacijai skambinti Tel. +370 45 511 236, Mob. +370 688 53 940. Pokalbis su pretendentais vyks 2015.07.21 10val.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures