Arbeitsort: Litauen, Vilniaus apskritis
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: keine Angaben
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Gesetzgeber und leitende Verwaltungsbedienstete
   Leitende bedienstete von Interessenorganisationen
        Humanitärer und anderer Interessenorganisationen

Aufgabenbereich:

• Strateginis planavimas, stebėsena, pavestos vykdyti programos (dabartinės ir būsimųjų) ataskaitų ir įvertinimų rengimas • Metinių darbo planų ir sąmatų rengimas ir vykdymas • Lėšų paieška BISS organizacijai • Organizacijos personalo valdymas • Bendradarbiavimas ir patirties mainai su Lietuvos ir tarptautinėmis organizacijomis siekiant bendros naudos, didesnio poveikio ir koordinuotos paramos Baltarusijos nevyriausybinėms organizacijoms • Tęstinis dialogas organizacijos vardu su Lietuvos ir Baltarusijos organizacijomis siekiant įgyvendinti BISS misijas • BISS žiniasklaidos strategijų vystymas ir realizavimas • Organizacinė analizė ir konsultavimo paslaugos vietinėms NVO • Kitos organizacijos Valdybos patikėtos užduotys vykdomojo direktoriaus atsakomybės ribose.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures