Arbeitsort: Litauen, Kauno apskritis
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: 380.00 LTL / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Biowissenschaftler und Mediziner
   Mediziner (ohne krankenpflege)
        Tierärzte

Aufgabenbereich:

Susirinkti anamnezę, suteikti gyvūnų laikytojui informaciją apie klinikinio tyrimo rezultatus, gyvūno sveikatos būklę, apie reikalingus atlikti laboratorinius ar kitus tyrimus, siekiant diagnozuoti gyvūno ligas, galimai jas sukėlusias priežastis, pasekmes, prognozę, galimus gyvūno gydymo metodus, gyvūnui gydyti naudotų veterinarinių vaistų ir kitų vaistinių preparatų galimą šalutinį poveikį, išlauką. Visos atliktos procedūros bei suleistų medikamentų pavadinimai bei kiekiai turi būti surašomi paciento kortelėje. Taip pat konsultuoti klientus telefonu, suteikti bendrą informaciją, esant reikalui vyksti į pacientų namus, prižiūrėti gyvūnų sveikatingumą gyvūnų globos namuose ir pan. Turi mokėti atlikti chirurgines intervencijas, operacijas. Daryti ir teikti reikalingas ataskaitas.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures