Arbeitsort: Litauen, Šiaulių apskritis
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: keine Angaben
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Geschäftsleiter und Geschäftsbereichsleiter in großen Unternehmen
   Produktions- und operationsleiter
        Anderweitig nicht genannt

Aufgabenbereich:

Organizuoti aptarnaujančio personalo darbą ir kontrolę, vykdyti sanitarinę bei higieninę gimnazijos patalpų ir aplinkos priežiūrą; vykdyti gimnazijos pastato, patalpų ir materialinių vertybių techninės būklės priežiūrą, apsaugą bei priešgaisrinę saugą; tvarkyti materialinių vertybių apskaitą, organizuoti jų remontą ir inventorizavimą. Organizuoti gimnazijos darbuotojams instruktažus sveikatos ir saugaus darbo bei priešgaisrinės saugos klausimais, aprūpinti darbuotojus darbo ir asmeninės apsaugos priemonėmis, pildyti techninių darbuotojų darbo laiko apskaitos žiniaraštį. Tvarkyti viešųjų pirkimų dokumentus ir atlikti viešųjų pirkimų organizatoriaus funkcijas. Pretendentų atrankos pokalbis vyks 2015 m. rugsėjo 8 d. direktoriaus kabinete. Pretendentai bus individualiai informuoti dėl atvykimo laiko.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures