Arbeitsort: Litauen, Vilniaus apskritis
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava
Angebotener Lohn: keine Angaben
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Präzisionsarbeiter, Kunsthandwerker, Drucker
   Drucker
        Schriftsetzer

Aufgabenbereich:

Darbo pobūdis: •palečių paskirstymas; •produkcijos surinkimas; •švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje; •kiti pagalbiniai darbai spaustuvėje; •slenkantis darbo grafikas Reikalavimai: •profesinis išsilavinimas; •sąžiningumas, atsakingumas, darbštumas; •greitas darbo tempas; •fizinė ištvermė; •galimybė skubiai pradėti dirbti; •be žalingų įpročių; •darbo patirtis spaustuvėje būtų privalumas; Mes jums siūlome: •darbą patikimoje ir stabilioje įmonėje; •karjeros perspektyvas; •laiku mokamą atlyginimą; •visas darbui reikalingas priemones

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures