Arbeitsort: Litauen, Marijampolės apskritis
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Nadstavbová odborná technická príprava
Angebotener Lohn: keine Angaben
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Nicht-wissenschaftliche Lehrkräfte
   Primarbereich

Aufgabenbereich:

Darbas jungtinėje ikimokyklinio ugdymo grupėje su 3-6 m. amžiaus vaikais, Alksnėnų skyriuje. Darbo krūvis - 0,5 etato. Pretendentai privalo pateikti šiuos dokumentus: 1. prašymą leisti dalyvauti atrankoje; 2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją; 3. išsilavinimą patvirkinančių dokumentų kopijas; 4 gyvenimo aprašymą; 5. pedagoginį stažą patvirtinančius dokumentus (darbo sutarčių kopijas arba dokumentą iš paskutinės ugdymo įstaigos); 6.privalomą kurso pažymėjimą pagal privalomąją higienos įgūdžių mokymo programą. Privalumas: darbo patirtis su 3-6 m. vaikais. Pretendentas gali pateikti ir kitus dokumentus, patvirtinančius darbo sėkmę. Dokumentus pateikti iki 2015-08-31 12:00 val., adresu Sūdavos k., Arminų g. 1, Žaliosios pšt., Vilkaviškio r. LT-70465, el. paštu sudavam@takas.lt. Dokumentus pristatyti asmeniškai, siunčiant registruotu laišku arba el. paštu.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures