Arbeitsort: Litauen, KlaipÄ—dos apskritis
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: 498.00 LTL / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Wissenschaftliche Lehrkräfte
   Primar- und Vorschulbereiche
        Vorschulbereiche

Aufgabenbereich:

Dokumentai priimami per 14 kalendorinių dienų po šio skelbimo paskelbimo Palangos lopšelio-darželio „Pasaka“ svetainėje, adresu http://www.pasaka.w3.lt , įskaitant konkurso paskelbimo dieną, iki 2015-10-22, adresu Saulėtekio takas 8 A, Palanga, direktorei. Apie vykdomos atrankos laiką ir vietą įstaigos vadovas pretendentus informuoja el. paštu arba telefonu. Išsamią informaciją apie skelbiamą konkursą teikia Palangos lopšelio-darželio „Pasaka" direktorė Dainora Šeižienė. Kontaktinis tel.: (8 460) 545 86, el. paštas: mdpasaka@gmail.com

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures