Arbeitsort: Litauen, Šiaulių apskritis
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: keine Angaben
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Wissenschaftliche Lehrkräfte
   Primar- und Vorschulbereiche
        Vorschulbereiche

Aufgabenbereich:

Ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymas lopšelyje - darželyje. Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus: 1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje. 2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją. 3. Ikimokyklinio ugdymo auklėtojo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją. 4. Gyvenimo aprašymą. 5. Gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas. Pretendentas gali pateikti dokumentus per 14 kalendorinių dienų nuo konkurso paskelbimo dienos asmeniškai Šiaulių r. Kužių lopšelyje-darželyje "Vyturėlis", siųsti registruotu laišku arba elektroniniu paštu. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami . Pretendentai, atitinkantys reikalavimus, į pokalbį bus kviečiami 2015 m. rugsėjo 23 d. Šiaulių r. Kužių lopšelyje-darželyje "Vyturėlis". Atrankos būdas: pokalbis.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures