Arbeitsort: Litauen, Telšių apskritis
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava
Angebotener Lohn: keine Angaben
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Biowissenschaftliche und Gesundheitsfachkräfte
   Biotechniker und verwandte Berufe
        Biotechniker

Aufgabenbereich:

Laborantas-kontrolierius vykdo vairuotojų-laborantų bei pieno supirkimo punktų darbuotojų atliekamo darbo kontrolę: žalio pieno mėginių ėmimo taisyklių laikymąsi, tikrina dokumentacijos atitikimą LR ir ES maisto ir saugos ir higienos reikalavimus. Atlieka vairuotojų-laborantų, pieno surinkėjų kontrolę, patikrinimo aktų tinkamą užpildymą ir pateikimą. Atsako už tinkamų gabenimo ir laikymo sąlygų užtikrinimą kontrolės metu imtiems mėginiams bei jų tyrimų rezultatų kokybę, bei už tinkamą ir tikslų darbo priemonių ir laboratorinių prietaisų naudojimą. Siūlome: visas socialines garantijas bei konkurencingą atlyginimą.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures