Arbeitsort: Litauen, Vilniaus apskritis
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: keine Angaben
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Sonstige wissenschaftler und verwandte Berufe
   Sozialwissenschaftler und verwandte Berufe
        Wirtschaftswissenschaftler

Aufgabenbereich:

-priimti bei tikrinti iš gydymo įstaigų pateiktas ataskaitas ir sąskaitas; -rengti nustatytų formų ataskaitas bei kitą reikalingą informaciją; -sisteminti ir analizuoti duomenis apie suteiktas paslaugas bei sutarčių vykdymą. Reikalavimai kandidatams: -aukštasis universitetinis socialinių arba fizinių mokslų studijų srities išsilavinimas (ekonomikos, statistikos arba matematikos krypties); -labai gerai mokėti dirbti Microsoft Office programiniu paketu; -turėti analitinio darbo patirties, mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją; -išmanyti teisės aktų rengimo ir raštvedybos taisykles; -gebėti planuoti, organizuoti savo veiklą, savarankiškai pasirinkti darbo metodus ir problemų sprendimo būdus. Prašome siųsti gyvenimo aprašymą su nuoroda „Ekonomistas” el. p. gintare.rakstiene@vlk.lt iki š.m. rugsėjo 18 d. Bus informuoti tik atrinkti kandidatai, kuriuos kviesime į pokalbį.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures