Arbeitsort: Litauen, Kauno apskritis
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: keine Angaben
Anzahl der Arbeitsplätze: 15

Berufsfeld

Büroangestellte ohne Kundenkontakt
   Sekretärinnen und Maschinenschreibkräfte
        Datenerfasser

Aufgabenbereich:

• Atlikti medicinos įstaigų ir draudimo kompanijų gautos korespondencijos analizę; • Nustatyti priežastis, lemenčias medicininių paslaugų apmokėjimų pokyčius ir priimti atitinkamus sprendimus; • Pašalinti priežastis, trukdančias paciento medicininių paslaugų apmokėjimą; • Naudojantis įvairiomis paieškos sistemomis atnaujinti demografinę ir draudiminę informaciją apie pacientus specializuotose JAV duomenų bazėse; • Aktyviai bendrauti ir bendradarbiauti su grupės nariais, siekiant gerinti darbo kokybę; • Laikytis įmonės konfidencialumo politikos, pagrindinių verslo etikos ir elgesio normų; • Atlikti kitus projektus ir užduotis, kurias skiria tiesioginis vadovas.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures