Arbeitsort: Litauen, Vilniaus apskritis
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Nadstavbová odborná technická príprava
Angebotener Lohn: keine Angaben
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Sonstige wissenschaftler und verwandte Berufe
   Unternehmensberatungs- und Organistionsfachkräfte
        Buchprüfer, Revisoren, Steuerberater

Aufgabenbereich:

Reikalinga(-as) vyr. buhalterė (-is), Reikalavimai: - aukštasis, arba aukštesnysis ekonominis išsilavinimas, - darbo patirtis vyr.buhalterio pareigose, - gebėjimas operatyviai ir savarankiškai priimti sprendimus, - rekomendacija iš ankstesnės darbo vietos. Įmonė plečia veiklą, siūlome dinamišką, perspektyvų darbą ir patrauklų atlyginimą. jei Jus sudomino darbas mūsų įmonėje, gyvenimo aprašymą su nuotrauka bei pageidaujamu atlyginimu prašome siųsti iki 2015 m. rugsėjo 30 d. elektroniniu paštu: bankas@juriscon.lt su nuoroda „dėl darbo“. Garantuojame visų besikreipusių asmenų konfidencialumą. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures