Arbeitsort: Ungarn, Dél-Alföld
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava
Angebotener Lohn: jogszabály/megegyezés szerint HUF / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Personenbezogene Dienstleistungsberufe und Sicherheitsbedienstete
   Pflegeberufe
        Pflegekräfte in institutionen

Aufgabenbereich:

A(z) BEVAGI BT Pultos munkatársat keres röszkei munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: szakmunkásképző. Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2015.09.14 - , állásegyeztetés helye és módja: telefonon a 06-70/905-9770-es számon, telefon. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Vendéglátó eladó;Gyorsétkeztetési eladó, ;Juttatások:versenyképes jövedelem: netto 110.000,- Ft/Hó,pontos fizetés,,hosszútávú munkalehetőség és emelkedő juttatások, útiköltségtérítés, Speciális munkakörülmények:a munkavégzés Szegedtől 8 km-re lesz a régi 5-ös út mellett. A bejáráshoz autó és B kategóriás jogosítvány szükséges., Speciális követelmények:a munak jellegéből adódóan női munkavállalót keresnek. Számítógépkezelés,pénztárgép kezelés szükséges. Eladó,felszolgáló és pénztárosi munka.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures