Arbeitsort: Ungarn, Dél-Alföld
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie
Angebotener Lohn: jogszabály/megegyezés szerint HUF / monatlich

Personenbezogene Dienstleistungsberufe und Sicherheitsbedienstete
   Pflegeberufe
        Pflegekräfte in institutionen

Aufgabenbereich:

A(z) MSE GASZTRO Korlátolt Felelősségű Társaság Pultos munkatársat keres szegedi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: általános iskola. Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2015.09.10 - , állásegyeztetés helye és módja: telefonon a 06-20/92-77-102-es számon vagy a 06-70/611-8724-es számon vagy a kormanyosj@freemail.hu címen írásban, .. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Vendéglátó eladó, ;Speciális követelmények:SZAKIRÁNYÚ VÉGZETTSÉG, További információ:PULTOS munkakörbe várnak felelősségteljes, munkájára igényes munkavállalót étkezdébe,változó munkarendbe hétfőtől vasárnapig nyitvatartó üzletbe.Fizetés megegyezés szerint. Jelentkezés: telefonon a 06-20/92-77-102-es számon vagy a 06-70/611-8724-es számon vagy a kormanyosj@freemail.hu címen írásban.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung