Arbeitsort: Ungarn, Dél-Dunántúl
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie
Angebotener Lohn: 105,000.00 HUF / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 5

Berufsfeld

Maschinenbediener und Montierer
   Für Metall- und Mineralerzeugnisse
        Werkzeugmaschinenbediener

Aufgabenbereich:

A(z) "DOLOGIDŐ" Munkaerő Közvetítő és Szolgáltató Kft. Gyártósori összeszerelő munkatársat keres szekszárdi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: általános iskola. Munkarend, munkaidő beosztás: három vagy négy műszak, a hét öt munkanapján, foglalkoztatás kezdete, vége: 2015.09.03 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 7100 Szekszárd, Hunyadi utca 5, Telefonon: 20/231-1110 vagy 20/329-5990,emailben:szekszard@dologido.hu,személyesen:7100 Szekszárd,Hunyadi u.5.. Speciális követelmények:monotonitástűrés, jó kézügyesség, állóképesség, További információ:A foglalkoztató gyártósori összeszerelő/betanított munkás munkakörbe keres munkavállalókat. Munkarend:1-2-3 műszak. Az állás betöltéséhez legalább általános iskolai végzettség szükséges. A munkakörre önéletrajz küldésével pályázhatnak, amit Ferencz Dániel részére a szekszard@dologido.hu e-mail címre küldhetnek el, valamint a 20/231-11-10 illetve 20/329-59-90-es telefonszámon érdeklődhetnek, valamint személyesen a foglalkoztatónál:7100 Szekszárd, Hunyadi utca 5. szám alatt is jelentkezhetnek.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures