Arbeitsort: Ungarn, Közép-Dunántúl
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: keine Spezifikation
Angebotener Lohn: jogszabály/megegyezés szerint HUF / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 2

Berufsfeld

Sonstige Hilfsarbeiter
   Bergbau und Baugewerbe
        Bauhilfsarbeiter (gebäude)

Aufgabenbereich:

A(z) MERIDIONE Ingatlanforgalmazó és Kereskedelmi Zártkörűen Működő Részvénytársaság Építőipari segédmunkás munkatársat keres tatabányai munkavégzésre egyszerűsített foglalkoztatás jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: szakközépiskola;szakmunkásképző;általános iskola;általános iskolai végzettség nélküli. Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2015.09.15 - , állásegyeztetés helye és módja: ., Személyesen, telefonon vagy e-mailben. Speciális követelmények:Gyakorlat előny

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung