Arbeitsort: Ungarn, Közép-Dunántúl
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Nadstavbová odborná technická príprava
Angebotener Lohn: jogszabály/megegyezés szerint HUF / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Aufgabenbereich:

A(z) ÖNKORMÁNYZATI SZOCIÁLIS SZOLGÁLAT Családgondozó munkatársat keres oroszlányi munkavégzésre közalkalmazotti (kjt.) jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: főiskola. Munkarend, munkaidő beosztás: vezénylés szerint, foglalkoztatás kezdete, vége: 2015.09.14 - 2017.05.31, állásegyeztetés helye és módja: Kirendeltségen: 2840 Oroszlány, Fürst Sándor u. 29., Elektronikus úton, Mátics Katalin részére az oszocszolg@oszocszolg.hu email címen keresztül. . A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Szociális foglalkoztatásszervező;Szociálpedagógus;Szociális gondozó és szervező;Szociális asszisztens, ;Speciális követelmények:Empátia, terhelhetőség, jogszabályok ismerete.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung