Arbeitsort: Ungarn, KÖZÉP-MAGYARORSZÁG
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie
Angebotener Lohn: 104,100.00 HUF / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Aufgabenbereich:

A(z) KIK Textil és Non-Food Korlátolt Felelősségű Társaság Bolti eladó munkatársat keres budapest 11. ker.i munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: szakmunkásképző;szakiskola;általános iskola. Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2015.10.01 - 2016.03.31, állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál, önéletrajz leadása személyesen az üzletben 1117 Budapest, Hengermalom út 19-21. KIK Üzlet vagy e-mailben: ivett.putnoki@gmail.com. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Áruházi-üzletházi eladó, ;További információ:A munkáltató a pályakezdő álláskeresők jelentkezését is várja !

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung