Arbeitsort: Finnland, Uusimaa

Anzahl der Arbeitsplätze: 2

Berufsfeld

Physiker, Mathematiker und Ingenieurwissenschaftler
   Architekten, ingenieure und verwandte Wissenschaftler
        Architekten, Raum- und Verkehrsplaner

Aufgabenbereich:

Rakennamme toimivia, turvallisia ja terveellisiä olosuhteita asumiseen, työntekoon ja liikkumiseen - 5 600 lemminkäisen voimin, yli sadan vuoden kokemuksella. Olemme vahva infra- ja talonrakentamisen osaaja, jonka markkina-alue on Pohjois-Eurooppa. Tarjoamme mielenkiintoisia projekteja ja urakehitysmahdollisuuksia rakennusalan huippuammattilaisille ja sellaisiksi haluaville. TULE MEILLE TYÖKAVERIKSI HELSINKIIN TOIMITILARAKENTAMISEEN TUOTANTOINSINÖÖREJÄ Vastaat työmaalla ennakkosuunnittelusta, raportoinnista ja kustannusseurannasta työpäällikön alaisuudessa. Sinulla on tehtävään soveltuva rakennusalan koulutus, kuten rakennusinsinöörin tai rakennusmestarin tutkinto. www.lemminkainen.fi/tyopaikat tai rekry@lemminkainen.com, Helsinki, http://www.lemminkainen.fi/tyopaikat

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung