Arbeitsort: Finnland, Keski-Suomi

Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Personenbezogene Dienstleistungsberufe und Sicherheitsbedienstete
   Pflegeberufe
        Kinderbetreuer

Aufgabenbereich:

Jyväskylän keskustaan 2012 avatussa Solo Sokos Hotel Paviljongissa uutta ja modernia eivät ole vain seinät, lattiat ja katto. Täysin uutta on myös palvelukulttuuri, jossa tärkeintä on omaleimainen ja ainutlaatuinen hotellikokemus. Haemme nyt Ravintola Trattoria Aukioon TARJOILIJAA (á la carte ja aamiaistarjilu) osa-aikaiseen, toistaiseksi voimassa olevaan tehtävään (30h/3 vko). Työt alkavat heti sopimuksen mukaan. Tarjoamme: - Mielenkiintoisen ja haasteellisen tehtävän upeassa ravintolassa - Osuuskauppa Keskimaan ja SOK:n hyvät henkilöstöedut Odotamme Sinulta: - Paineensietokykyä - Joustavuutta - Oma-aloitteisuutta - Työkokemusta á la carte -tarjoilusta

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung