Arbeitsort: Finnland, Pohjois-Savo

Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Personenbezogene Dienstleistungsberufe und Sicherheitsbedienstete
   Pflegeberufe
        Kinderbetreuer

Aufgabenbereich:

Carrot Henkilöstöpalvelut on kotimainen, vuonna 1998 perustettu henkilöstövuokraukseen ja rekrytointiin erikoistunut yritys. Työllistämme päivittäin useita satoja eri toimialojen osaajia. Joustavat ja henkilökohtaiset palvelumme tavoittavat valtakunnallisesti kaikki Suomen talousalueet.? Haemme asiakasyrityksellemme nyt reipasta tarjoilijaa Kuopioon. Toivomme hakijalta aikaisempaa ravintola-alan työkokemusta. Työntekijänä olet täsmällinen, luotettava sekä hyvät sosiaaliset taidot omaava asiakaspalvelija, joka kykenee suoriutumaan tehtävistä oma-aloitteisesti. Työ soveltuu hyvin opiskelijalle sekä lisäansioita haluavalle työnhakijalle. Työ on aluksi keikkaluonteinen. Jätä hakemus osoitteessa: www.carrot.fi. Työpaikka täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä. Lisätiedot: Ark: 10 - 16 Mikko Tujamola 0400318303

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung